نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی

با خطا روبرو شدیم! که نشان دهنده‌ی اینست که خوراک کار نمی‌کند. دوباره تلاش کنید.


دسته : ورزشیتاریخ: ۱۳۹۷/۰۷/۰۴

السد آماده تر از همیشه برای دیدار با پرسپولیس

به گزارش نازشو – چند روز دیگر بعد از بازی دربی پرسپولیس باید به مصاف تیم فوق العاده آماده این فصل لیگ قطر یعنی السد برود. السد که تیم بسیار قوی است تنها نقطه ضعفی که در مرحله حذفی داشت در خط دروازه بود که تیم ها توانستن از این نقطه ضعف این تیم استفاده کنند اما قدرت خط های دیگر باعث نشد که السد از دور مسابقات حذف شود. اما خبر بد برای پرسپولیس بازگشت دروازبان مصدوم تیم السد است که در دورگروهی هم مقابل پرسپولیس عملکرد خوبی داشت.

و بسیار برای السدی ها خبر خوبی است که بهترین دروازبان خود را هم در اختیار دارند. و السد آماده تر از هر زمانی می باشد اما این طرف پرسپولیس با بحرانی ترین وضعیت تاریخ خود از لحاظ بازیکن به سر می ببرد و در کنار این موضوع محمد انصاری و کمال کامیابی نیا هم محروم هستند. پرسپولیس که از نیم فصل دوم سال پیش با محرومیت جذب بازیکن روبه رو است هنوز هم یکی از خطرناک ترین تیم های لیگ قهرمانان آسیا است که در مرحله قبل تیم الدحیل را که یک سال بود که حدود شکست نخورده بود را شکست دادند و به این مرحله رسیدن.

حال پرسپولیس این هفته بازی سختی هم مقابل استقلال تهران در شهرآورد دارد که بسیار حساس است برای این تیم و باید مواظب باشد که بازیکنی را برای دیدار با تیم السد از دست ندهد. گفتنی است که بازی رفت السد و پرسپولیس ده مهر در ورزشگاه تیم فوتبال السد قرار است برگزار شود که برای نماینده کشورمان آرزوی موفقیت و سربلندی رد آن دیدار را داریم.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها