رضائیان در دو راهی سرخ ها

بدون دیدگاه


دسته : ورزشیتاریخ: ۱۳۹۷/۰۶/۲۰

رضائیان در دو راهی سرخ ها

به گزارش نازشو –  رامین رضائیان که در جام جهانی بی شک یکی از بهترین بازیکن ما محسوب می شده بدون تیم مانده است اون که با تیم سابق خود به توافق برای جدایی رسیده بود حال یک پیشنهاد جدی از سرخ های تبریز دارد. تراکتور سازی که امسال بمب های اصلی نقل انتقالات را به خدمت گرفت. می خواهد بعد از شجاعی و دژاگه و حاج صفی دیگر بازیکن ملی پوش ایران را به خدمت گیرد. بازیکن که بی شک هر مربی دوست یک بازیکن مثل او را داشته باشد اما خود رضائیان فکر نمی کرد که بعد از نمایش خوب در جام جهانی پیشنهاد های مناسبی از اروپا به دستش نرسد اما انگار این اتفاق برای او افتاده است و او احتمال بعد از بازی ازبکستان تصمیم نهایی خود را می گیرد.

گفتنی است که رضائیان همچنین دلش می خواهد دوباره به پرسپولیس برگردد اما دو مشکل اساسی در این زمینه وجود دارد یک اینکه برانکو مایل نیست از او دوباره استفاده کند و موضوع بعدی شاید آمدن او به پرسپولیس به قول برانکو ریسک باشد که باعث از دست دادن پیراهن تیم ملی در مسابقات جام ملت های آسیا 2019 شود.

البته هنوز باید منتظر ماند که بعد از بازی امروز ایران مقابل ازبکستان رامین رضائیان چه تصمیمی را برای آینده فوتبالی خود میگیرد. ما امیدواریم که این بازیکن آینده دار تیم ملی تصمیمی درست برای ادامه فوتبال خود بگیرد و بتواند به تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا 2019 امارات به ایران کمک کند تا به هدف نهایی تمامی اعضای کاردفنی و بازیکن و مردم ایران که قهرمانی در جام ملت ها است برسد.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها